Liga Wielkopolska - klasa A grupa 9, sezon 2023/24
Ogółem | Dom | Wyjazd | Bezp. | ||||||||||||||||||
M. | Drużyna | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bz. | Bs. | Z. | R. | P. | Bz. | Bs. | Z. | R. | P. | Bz. | Bs. | P. | Z-R-P | Br. |
1. | Lilia Mikstat | 21 | 55 | 18 | 1 | 2 | 89 | 21 | 8 | 1 | 1 | 40 | 9 | 10 | 0 | 1 | 49 | 12 | |||
2. | KS Rogaszyce | 21 | 46 | 14 | 4 | 3 | 67 | 27 | 7 | 3 | 1 | 38 | 10 | 7 | 1 | 2 | 29 | 17 | |||
3. | Prosna Kalisz | 22 | 42 | 13 | 3 | 6 | 51 | 26 | 7 | 0 | 4 | 24 | 18 | 6 | 3 | 2 | 27 | 8 | |||
4. | Olimpia Brzeziny | 22 | 41 | 13 | 2 | 7 | 57 | 43 | 7 | 1 | 4 | 30 | 24 | 6 | 1 | 3 | 27 | 19 | 3 | 1-0-0 | 3-1 |
5. | LZS Czajków | 22 | 41 | 12 | 5 | 5 | 52 | 39 | 7 | 3 | 1 | 31 | 18 | 5 | 2 | 4 | 21 | 21 | 0 | 0-0-1 | 1-3 |
6. | LKS Godziesze 1966 | 22 | 32 | 10 | 2 | 10 | 51 | 46 | 7 | 1 | 2 | 34 | 18 | 3 | 1 | 8 | 17 | 28 | |||
7. | Masovia Kraszewice | 22 | 31 | 9 | 4 | 9 | 54 | 59 | 5 | 3 | 3 | 27 | 25 | 4 | 1 | 6 | 27 | 34 | |||
8. | Victoria Laski | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 49 | 67 | 5 | 1 | 6 | 30 | 28 | 3 | 2 | 5 | 19 | 39 | |||
9. | Liskowiak Lisków | 22 | 26 | 7 | 5 | 10 | 37 | 39 | 5 | 2 | 4 | 25 | 19 | 2 | 3 | 6 | 12 | 20 | 2 | 0-2-0 | 2-2 |
10. | Pogoń Trębaczów | 22 | 26 | 7 | 5 | 10 | 25 | 37 | 4 | 3 | 4 | 12 | 14 | 3 | 2 | 6 | 13 | 23 | 2 | 0-2-0 | 2-2 |
11. | Pelikan Nowy Karolew | 22 | 24 | 7 | 3 | 12 | 46 | 67 | 4 | 1 | 5 | 21 | 31 | 3 | 2 | 7 | 25 | 36 | |||
12. | Pelikan II Grabów | 22 | 23 | 7 | 2 | 13 | 33 | 58 | 6 | 0 | 5 | 20 | 31 | 1 | 2 | 8 | 13 | 27 | |||
13. | RKS Radliczyce | 22 | 16 | 4 | 4 | 14 | 33 | 65 | 1 | 2 | 8 | 17 | 35 | 3 | 2 | 6 | 16 | 30 | |||
14. | Wielkopolanin Siemianice | 22 | 6 | 1 | 3 | 18 | 36 | 86 | 1 | 2 | 8 | 18 | 33 | 0 | 1 | 10 | 18 | 53 |
Czołówka strzelców- |
31 - Figaszewski Marcel (KS Rogaszyce), |
27 - Kliński Emil (LZS Czajków), |
24 - Chlebowski Adam (Lilia Mikstat), |
22 - Majerowicz Mateusz (Pelikan Nowy Karolew), |
19 - Benuszak Krystian (Lilia Mikstat), Płóciennik Mateusz (Victoria Laski), Płotek Karol (Prosna Kalisz), |
17 - Zabiegała Marcin (Masovia Kraszewice), |
16 - Klepacz Przemysław (Wielkopolanin Siemianice), |
14 - Jasiński Piotr (Olimpia Brzeziny), |
13 - Słopień Damian (Liskowiak Lisków), |
12 - Ziemnik Kornel (KS Rogaszyce), Łuszczek Dawid (LZS Czajków), |
11 - Hajdasz Szymon (Lilia Mikstat), Mucha Zbigniew (RKS Radliczyce), Olejnik I Krzysztof (LKS Godziesze 1966), |
10 - Molek Mateusz (LKS Godziesze 1966), |
9 - Lebioda Alex (Olimpia Brzeziny), Strzyż Kacper (LKS Godziesze 1966), Szkudlarski Mateusz (Lilia Mikstat), |
więcej |
1 kolejka - 26.08.2023 | |
15:00 Wielkopolanin Siemianice - LZS Czajków | 2-2 |
Przemysław Klepacz (40), Paweł Skotnik (67), -- Sebastian Kaszubowski (4), Dawid Łuszczek (14), | |
1 kolejka - 27.08.2023 | |
13:00 Liskowiak Lisków - Pelikan Nowy Karolew | 1-1 |
Adam Zagórski (84), -- Mateusz Majerowicz (64), | |
16:00 Victoria Laski - KS Rogaszyce | 1-6 |
Jakub Nowak VIII (32), -- Kornel Ziemnik (31), Błażej Jarosz (45), Kacper Mądry (47), Marcel Figaszewski (69), Marcel Figaszewski (81), Marcel Figaszewski (87), | |
11:00 Prosna Kalisz - Lilia Mikstat | 0-5 |
-- Szymon Hajdasz (6), Mateusz Szkudlarski (25), Krystian Benuszak (34), Adrian Hajdasz (56), Szymon Hajdasz (78), | |
15:00 Masovia Kraszewice - Olimpia Brzeziny | 2-3 |
Marcin Waliszczak (36), Marcin Waliszczak (82), -- Piotr Jasiński (14), Dawid Ubycha (58), Franciszek Trzciński (87), | |
16:00 LKS Godziesze 1966 - Pelikan II Grabów | 2-1 |
Mateusz Molek (49), Mateusz Molek (64), -- Mateusz Kowalski III (35), | |
11:00 Pogoń Trębaczów - RKS Radliczyce | 1-1 |
Tomasz Lemiech (23), -- Zbigniew Mucha (8), | |
2 kolejka - 02.09.2023 | |
14:00 Lilia Mikstat - Masovia Kraszewice | 5-1 |
Grzegorz Kuś (17), Patryk Kryszak I (37), Szymon Hajdasz (77), Szymon Hajdasz (81), Adam Chlebowski (87), -- Marcin Waliszczak (74), | |
13:00 Pelikan Nowy Karolew - Victoria Laski | 1-4 |
Emil Kuciński (58), -- Mateusz Płóciennik (13), Mateusz Płóciennik (14), Mateusz Płóciennik (44), Mateusz Płóciennik (83), | |
16:00 KS Rogaszyce - Prosna Kalisz | 0-1 |
-- Mariusz Rosiak (82), | |
2 kolejka - 03.09.2023 | |
16:00 Wielkopolanin Siemianice - RKS Radliczyce | 2-3 |
Jakub Sarnowski (24), Jakub Sarnowski (79), -- Łukasz Bartoszak (17), Zbigniew Mucha (70), Maciej Marcinkowski (75 karny), | |
11:00 LKS Godziesze 1966 - Pogoń Trębaczów | 3-2 |
Konrad Duleba (43), Mateusz Molek (57), Krzysztof Olejnik I (75), -- Krystian Potoniec (6), Krystian Potoniec (17), | |
11:00 Olimpia Brzeziny - Pelikan II Grabów | 1-1 |
Wiktor Łuszczek (16), -- Łukasz Stempin (47), | |
11:00 LZS Czajków - Liskowiak Lisków | 2-1 |
Dawid Kaszubowski (2), Emil Kliński (67), -- Patryk Tokarek (45), | |
3 kolejka - 08.09.2023 | |
18:00 RKS Radliczyce - LKS Godziesze 1966 | 4-6 |
Konrad Ignasiak (35), Martin Ratajczyk (70), Martin Ratajczyk (74), Zbigniew Mucha (82), -- Krzysztof Olejnik I (8), Kacper Strzyż (14), Kacper Strzyż (19), Kacper Strzyż (44), Krzysztof Olejnik I (48), Krzysztof Olejnik I (53), | |
3 kolejka - 10.09.2023 | |
13:00 Liskowiak Lisków - Wielkopolanin Siemianice | 5-1 |
Damian Słopień (5), Kuba Szprync (19), Kuba Szprync (42), Bartosz Grygielski (83), Kuba Szprync (89), -- Filip Górecki (3), | |
16:00 Victoria Laski - LZS Czajków | 0-3 |
-- Dawid Łuszczek (7), Emil Kliński (36 głową), Emil Kliński (92), | |
11:00 Prosna Kalisz - Pelikan Nowy Karolew | 3-1 |
Michał Balcerzak (65), Michał Balcerzak (70), Mateusz Jarczewski (95), -- Bartosz Dziubek (35), | |
14:00 Pelikan II Grabów - Lilia Mikstat | 0-7 |
-- Mateusz Szkudlarski (7), Adam Chlebowski (39), Krystian Benuszak (45), Szymon Hajdasz (48), Patryk Kryszak I (60), Patryk Kryszak I (61), Adam Chlebowski (84), | |
11:00 Pogoń Trębaczów - Olimpia Brzeziny | 1-2 |
Nikodem Woźniak (80), -- Dominik Bartczak (63), Dawid Ubycha (70), | |
3 kolejka - 04.10.2023 | |
17:00 Masovia Kraszewice - KS Rogaszyce | 0-0 |
4 kolejka - 15.09.2023 | |
17:30 Olimpia Brzeziny - RKS Radliczyce | 0-3 |
-- Tomasz Frątczak (5), Zbigniew Mucha (18), Martin Antczak (92), | |
4 kolejka - 16.09.2023 | |
14:00 Lilia Mikstat - Pogoń Trębaczów | 2-1 |
Krystian Benuszak (11), Grzegorz Kuś (53), -- Krystian Potoniec (50), | |
16:00 KS Rogaszyce - Pelikan II Grabów | 1-0 |
Kacper Mądry (50), | |
16:00 Pelikan Nowy Karolew - Masovia Kraszewice | 2-7 |
Mateusz Majerowicz (18), Paweł Bartosiak (26), -- Marcin Zabiegała (10), Marcin Zabiegała (47), Adrian Dąbrowski (51), Marcin Zabiegała (54), Marcin Waliszczak (65), Marcin Waliszczak (73), Szymon Maciejewski (77), | |
4 kolejka - 17.09.2023 | |
10:30 Wielkopolanin Siemianice - LKS Godziesze 1966 | 2-0 |
Przemysław Klepacz (5), Kamil Biczysko (40), | |
11:00 LZS Czajków - Prosna Kalisz | 0-0 |
13:00 Liskowiak Lisków - Victoria Laski | 6-2 |
Damian Słopień (26), Damian Słopień (36), Damian Słopień (47), Damian Słopień (49), Patryk Tokarek (65), Michał Ratajczyk I (92), -- Jakub Nowak VIII (4), Łukasz Wolański (62), | |
5 kolejka - 22.09.2023 | |
17:15 RKS Radliczyce - Lilia Mikstat | 0-4 |
-- Mateusz Szkudlarski (48), Krystian Benuszak (71), Krystian Benuszak (74), Szymon Hajdasz (76), | |
5 kolejka - 24.09.2023 | |
16:00 Victoria Laski - Wielkopolanin Siemianice | 2-1 |
Mateusz Płóciennik (43), Patryk Krakowski (71), -- Paweł Skotnik (53), | |
11:00 Prosna Kalisz - Liskowiak Lisków | 1-0 |
Karol Płotek (74), | |
15:00 Masovia Kraszewice - LZS Czajków | 1-4 |
Kacper Kubera (45), -- Emil Kliński (4), Emil Kliński (26), Emil Kliński (48), Emil Kliński (67), | |
11:00 Pelikan II Grabów - Pelikan Nowy Karolew | 3-2 |
Mateusz Kowalski III (60), Sebastian Piechocki (80), Mateusz Kowalski III (93), -- Mateusz Majerowicz (26), Mateusz Majerowicz (49), | |
11:00 Pogoń Trębaczów - KS Rogaszyce | 0-2 |
-- Łukasz Bolek (25), Błażej Jarosz (32), | |
11:00 LKS Godziesze 1966 - Olimpia Brzeziny | 3-2 |
Konrad Duleba (5), Krzysztof Olejnik I (57), Mateusz Molek (61), -- Zbigniew Ubycha (82), Zbigniew Ubycha (92), | |
6 kolejka - 30.09.2023 | |
10:00 Lilia Mikstat - LKS Godziesze 1966 | 3-0 |
Mateusz Szkudlarski (44), Szymon Hajdasz (65), Kacper Kurek (87), | |
16:00 KS Rogaszyce - RKS Radliczyce | 1-1 |
Kornel Ziemnik (72), -- Sylwester Biniaszczyk (84 wolny), | |
13:00 Pelikan Nowy Karolew - Pogoń Trębaczów | 1-2 |
Piotr Bartosiak (18), -- Daniel Duchnik (42), Tomasz Lemiech (77), | |
6 kolejka - 01.10.2023 | |
11:00 Wielkopolanin Siemianice - Olimpia Brzeziny | 1-5 |
Filip Poprawa (20), -- Piotr Jasiński (30), Piotr Jasiński (39), Zbigniew Ubycha (55), Wiktor Łuszczek (76), Piotr Jasiński (84), | |
11:00 LZS Czajków - Pelikan II Grabów | 3-3 |
Dawid Łuszczek (9 karny), Dawid Łuszczek (48 wolny), Emil Kliński (55), -- Mikołaj Puchała (6), Filip Wyryma (14), Łukasz Stempin (26), | |
13:00 Liskowiak Lisków - Masovia Kraszewice | 4-2 |
Kuba Szprync (23), Patryk Tokarek (35), Damian Słopień (66), Damian Słopień (92), -- Szymon Maciejewski (44), Marcin Zabiegała (60), | |
16:00 Victoria Laski - Prosna Kalisz | 1-2 |
Mateusz Płóciennik (60), -- Karol Płotek (15), Karol Płotek (44), | |
7 kolejka - 07.10.2023 | |
14:00 Olimpia Brzeziny - Lilia Mikstat | 1-4 |
Kamil Werner (76), -- Krystian Benuszak (18), Krystian Benuszak (52), Adam Chlebowski (77), Adam Chlebowski (93), | |
7 kolejka - 08.10.2023 | |
11:00 Prosna Kalisz - Wielkopolanin Siemianice | 2-0 |
Karol Płotek (18 głową), Michał Balcerzak (72), | |
15:00 Masovia Kraszewice - Victoria Laski | 1-1 |
Marcin Zabiegała (15), -- Sebastian Gryglicki (3), | |
12:00 Pelikan II Grabów - Liskowiak Lisków | 5-1 |
Filip Wyryma (51), Mateusz Kowalski III (54), Patryk Jarecki (60), Sebastian Piechocki (85), Konrad Piaskowski (93), -- Damian Słopień (83), | |
11:00 Pogoń Trębaczów - LZS Czajków | 0-1 |
-- Emil Kliński (63), | |
11:00 RKS Radliczyce - Pelikan Nowy Karolew | 1-2 |
Maciej Marcinkowski (64), -- Emil Kuciński (94), Bartosz Dziubek (97), | |
11:00 LKS Godziesze 1966 - KS Rogaszyce | 2-3 |
Mateusz Molek (51), Kacper Martyna (83), -- Błażej Jarosz (24), Kornel Ziemnik (41), Błażej Jarosz (62), | |
8 kolejka - 14.10.2023 | |
16:00 Pelikan Nowy Karolew - LKS Godziesze 1966 | 3-2 |
Mateusz Majerowicz (41), Mateusz Majerowicz (45), Mateusz Majerowicz (90), -- Adrian Rożek (17), Amadeusz Kowalczyk (61), | |
15:00 KS Rogaszyce - Olimpia Brzeziny | 1-1 |
Błażej Jarosz (38), -- Paweł Zmyślony III (78), | |
8 kolejka - 15.10.2023 | |
11:00 Prosna Kalisz - Masovia Kraszewice | 5-2 |
Michał Balcerzak (65), Michał Balcerzak (72), Karol Płotek (76), Mariusz Rosiak (87), Mariusz Rosiak (89), -- Paweł Lisiecki (56), Marcin Waliszczak (62), | |
16:00 Victoria Laski - Pelikan II Grabów | 6-3 |
Jakub Nowak VIII (15), Daniel Polte (33), Mateusz Płóciennik (44), Daniel Polte (48), Mateusz Płóciennik (77), Łukasz Wolański (86), -- Łukasz Stempin (15), Sebastian Piechocki (18), Sebastian Piechocki (66), | |
13:00 Liskowiak Lisków - Pogoń Trębaczów | 1-1 |
Damian Słopień (21), -- Bartosz Andreiszyn (60), | |
11:00 Wielkopolanin Siemianice - Lilia Mikstat | 1-5 |
Przemysław Klepacz (80), -- Adam Chlebowski (1), Adam Chlebowski (28), Adam Chlebowski (54), Adrian Hajdasz (72), Adrian Hajdasz (74), | |
11:00 LZS Czajków - RKS Radliczyce | 5-0 |
Dawid Łuszczek (25), Dawid Kaszubowski (33), Emil Kliński (65), Emil Kliński (75), Wiktor Salamon (80), | |
9 kolejka - 21.10.2023 | |
14:00 Lilia Mikstat - KS Rogaszyce | 7-2 |
Mateusz Szkudlarski (2), Krystian Benuszak (4), Adrian Hajdasz (37), Adam Chlebowski (39), Krystian Benuszak (47), Grzegorz Kuś (57), Grzegorz Kuś (80), -- Mateusz Wawrzynowicz (71), Kacper Mądry (90), | |
9 kolejka - 22.10.2023 | |
11:00 RKS Radliczyce - Liskowiak Lisków | 0-2 |
-- Bartosz Grygielski (61), Damian Słopień (93), | |
11:00 Olimpia Brzeziny - Pelikan Nowy Karolew | 7-4 |
Kamil Werner (10), Piotr Jasiński (18), Marcin Sobocki (35), Piotr Jasiński (36), Piotr Jasiński (60), Wiktor Łuszczek (70), Dominik Bartczak (84), -- Mateusz Majerowicz (22), Bartosz Dziubek (80), Mateusz Majerowicz (82), Piotr Bartosiak (88), | |
15:00 Masovia Kraszewice - Wielkopolanin Siemianice | 6-3 |
Patryk Krawczyk I (17), Marcin Zabiegała (23 karny), Szymon Maciejewski (26), Paweł Lisiecki (35), Marcin Zabiegała (75), Marcin Zabiegała (82), -- Karol Gąszczak (52), Kamil Biczysko (67), Szymon Sarnowski (87), | |
14:00 Pelikan II Grabów - Prosna Kalisz | 0-9 |
-- Karol Płotek (18), Michał Balcerzak (44), Karol Płotek (48), Mateusz Buś (52), Karol Płotek (59), Mariusz Rosiak (61), Kacper Paszkowski (74), Karol Płotek (80), Kacper Paszkowski (90), | |
11:00 LKS Godziesze 1966 - LZS Czajków | 6-0 |
Kacper Strzyż (3), Kacper Strzyż (7), Krzysztof Olejnik I (14), Kacper Hankowski (69), Krzysztof Olejnik I (73), Krzysztof Olejnik I (87), | |
9 kolejka - 26.11.2023 | |
11:00 Pogoń Trębaczów - Victoria Laski | 1-1 |
Krystian Potoniec (25), -- Mateusz Płóciennik (63), | |
10 kolejka - 28.10.2023 | |
14:00 Pelikan Nowy Karolew - Lilia Mikstat | 1-4 |
Bartosz Dziubek (86), -- Adam Chlebowski (14), Krystian Benuszak (48), Jakub Siuda (75), Mateusz Szkudlarski (85), | |
14:30 Wielkopolanin Siemianice - KS Rogaszyce | 1-2 |
Kamil Głowiak (13 samobójcza), -- Kacper Mądry (43), Kacper Mądry (58), | |
10 kolejka - 29.10.2023 | |
13:00 Liskowiak Lisków - LKS Godziesze 1966 | 1-2 |
Kuba Szprync (19), -- Krzysztof Olejnik I (4), Kacper Strzyż (5), | |
11:00 Olimpia Brzeziny - LZS Czajków | 3-1 |
Rafał Przybył (25), Łukasz Nogaj (38 karny), Piotr Jasiński (60 wolny), -- Jakub Krzywaźnia (15), | |
14:00 Masovia Kraszewice - Pelikan II Grabów | 2-0 |
Dawid Jakubiak I (5 samobójcza), Marcin Zabiegała (45), | |
14:00 Victoria Laski - RKS Radliczyce | 7-1 |
Daniel Polte (1), Mateusz Płóciennik (8), Daniel Polte (11), Mateusz Płóciennik (22), Sebastian Panek (27), Sebastian Janiak (32), Mateusz Płóciennik (69), -- Mateusz Mikołajczyk (79), | |
11:00 Prosna Kalisz - Pogoń Trębaczów | 0-1 |
-- Przemysław Klimpel (32), | |
11 kolejka - 04.11.2023 | |
15:00 RKS Radliczyce - Prosna Kalisz | 0-5 |
-- Maciej Kobza (13), Karol Płotek (34), Karol Płotek (73), Damian Grabowski II (85), Karol Płotek (90), | |
11 kolejka - 05.11.2023 | |
12:00 Pelikan II Grabów - Wielkopolanin Siemianice | 6-1 |
Mateusz Kowalski III (12), Oliwier Krupa (17), Filip Wyryma (38), Mateusz Kowalski III (48), Filip Wyryma (52), Jakub Dytfeld (88), -- Przemysław Klepacz (56), | |
11:00 Olimpia Brzeziny - Liskowiak Lisków | 1-2 |
Piotr Jasiński (20), -- Filip Włodarczyk (2), Damian Słopień (93), | |
14:00 KS Rogaszyce - Pelikan Nowy Karolew | 6-3 |
Mateusz Łaszewski (10), Karol Górecki (13), Kornel Ziemnik (43), Mateusz Łaszewski (71), Błażej Jarosz (77), Kornel Ziemnik (83), -- Mateusz Majerowicz (33), Kamil Bekalarek (39), Mateusz Majerowicz (53), | |
11:00 Pogoń Trębaczów - Masovia Kraszewice | 2-0 |
Krystian Potoniec (60), Radosław Wróbel (78), | |
11:05 Victoria Laski - LKS Godziesze 1966 | 4-1 |
Michał Podejma (41), Mateusz Płóciennik (45), Sebastian Gryglicki (68), Patryk Stężały (84), -- Mateusz Molek (42), | |
11:00 LZS Czajków - Lilia Mikstat | 3-1 |
Emil Kliński (12), Emil Kliński (49), Szymon Smardz (95), -- Krystian Benuszak (45), | |
12 kolejka - 11.11.2023 | |
13:00 KS Rogaszyce - LZS Czajków | 1-1 |
Kornel Ziemnik (10), -- Dawid Łuszczek (84 karny), | |
14:00 Wielkopolanin Siemianice - Pelikan Nowy Karolew | 2-4 |
Filip Poprawa (1), Jarosław Kubasik (43), -- Łukasz Roszyk (13), Łukasz Roszyk (21), Mateusz Majerowicz (31), Mateusz Majerowicz (48), | |
11:00 Pelikan II Grabów - Pogoń Trębaczów | 2-1 |
Łukasz Wyryma (56), Filip Wyryma (66), -- Krystian Potoniec (49), | |
12 kolejka - 12.11.2023 | |
13:00 Masovia Kraszewice - RKS Radliczyce | 4-3 |
Dawid Kolenda (10), Dawid Kolenda (15), Dawid Kolenda (68), Patryk Krawczyk I (92), -- Łukasz Bartoszak (45), Michał Kaźmierczak (63), Zbigniew Mucha (82), | |
13:00 Liskowiak Lisków - Lilia Mikstat | 1-4 |
Damian Słopień (19), -- Adam Chlebowski (27), Adam Chlebowski (35), Adam Chlebowski (40), Krystian Benuszak (58), | |
14:00 Victoria Laski - Olimpia Brzeziny | 4-3 |
Dawid Szota (12), Łukasz Wolański (54), Mateusz Płóciennik (68), Mateusz Płóciennik (71), -- Rafał Przybył (11), Dawid Ubycha (38), Piotr Jasiński (80), | |
11:00 Prosna Kalisz - LKS Godziesze 1966 | 2-1 |
Karol Płotek (39), Karol Płotek (48), -- Krzysztof Olejnik I (20), | |
13 kolejka - 18.11.2023 | |
10:00 RKS Radliczyce - Pelikan II Grabów | 1-2 |
Maciej Marcinkowski (72), -- Filip Wyryma (25), Oliwier Krupa (34), | |
12:00 Lilia Mikstat - Victoria Laski | 8-2 |
Adrian Hajdasz (33), Adam Chlebowski (41), Adam Chlebowski (47), Krystian Benuszak (59), Adam Chlebowski (61), Szymon Hajdasz (67), Grzegorz Kuś (70), Jakub Siuda (82), -- Dominik Ostrysz (77), Mateusz Płóciennik (86), | |
14:00 KS Rogaszyce - Liskowiak Lisków | 3-1 |
Kacper Mądry (14), Mateusz Łaszewski (68), Janusz Witek (90), -- Damian Słopień (47), | |
14:00 LZS Czajków - Pelikan Nowy Karolew | 3-1 |
Dawid Kaszubowski (9), Emil Kliński (16), Emil Kliński (92), -- Bartosz Dziubek (33), | |
13 kolejka - 19.11.2023 | |
11:00 Olimpia Brzeziny - Prosna Kalisz | 0-3 |
-- Kacper Gieszczyński (10), Marcin Sipka (30), Mateusz Kłodawski II (90), | |
12:00 LKS Godziesze 1966 - Masovia Kraszewice | 2-2 |
Kacper Hankowski (18), Kacper Strzyż (88), -- Marcin Waliszczak (6), Szymon Maciejewski (92), | |
11:00 Pogoń Trębaczów - Wielkopolanin Siemianice | 3-2 |
Tomasz Lemiech (31), Tomasz Lemiech (90), Tomasz Lemiech (94), -- Jakub Sarnowski (14), Kamil Biczysko (60), | |
14 kolejka - 23.03.2024 | |
13:00 Pelikan Nowy Karolew - Liskowiak Lisków | 2-1 |
Mateusz Majerowicz (45), Daniel Dziubek (96), -- Patryk Tokarek (6), | |
11:00 Lilia Mikstat - Prosna Kalisz | 1-1 |
Krystian Benuszak (28), -- Karol Płotek (65), | |
15:00 KS Rogaszyce - Victoria Laski | 9-0 |
Marcel Figaszewski (23), Błażej Jarosz (30), Marcel Figaszewski (30), Marcel Figaszewski (38), Marcel Figaszewski (61), Kornel Ziemnik (68), Marcel Figaszewski (71), Marcel Figaszewski (74), Marcel Figaszewski (85), | |
15:00 Olimpia Brzeziny - Masovia Kraszewice | 4-2 |
Łukasz Nogaj (67), Dawid Ubycha (73), Alex Lebioda (85), Rafał Glapa (89), -- Miłosz Pilarczyk (23), Miłosz Pilarczyk (36), | |
14 kolejka - 24.03.2024 | |
11:00 LZS Czajków - Wielkopolanin Siemianice | 5-4 |
Dawid Łuszczek (16), Zbigniew Ubycha (34), Emil Kliński (48), Dawid Łuszczek (60), Emil Kliński (70), -- Przemysław Klepacz (30), Przemysław Klepacz (54), Przemysław Klepacz (66), Przemysław Klepacz (69), | |
15:00 RKS Radliczyce - Pogoń Trębaczów | 2-2 |
Piotr Ratajczyk (39), Przemysław Perskawiec (57), -- Tomasz Lemiech (68), Rafał Żołnowski (90), | |
14:00 Pelikan II Grabów - LKS Godziesze 1966 | 0-2 |
-- Radosław Stępień I (60), Mateusz Antczak (92), | |
15 kolejka - 30.03.2024 | |
13:00 Prosna Kalisz - KS Rogaszyce | 0-3 |
-- Marcel Figaszewski (21), Marcel Figaszewski (58), Marcel Figaszewski (88), | |
11:00 Masovia Kraszewice - Lilia Mikstat | 5-8 |
Szymon Maciejewski (30), Marcin Zabiegała (31), Miłosz Pilarczyk (33), Adrian Dąbrowski (55), Marcin Zabiegała (61), -- Krystian Benuszak (3), Adam Chlebowski (4), Adam Chlebowski (20), Adrian Hajdasz (23), Krystian Benuszak (25), Krystian Benuszak (32), Adam Chlebowski (36), Krystian Benuszak (40), | |
15:00 Victoria Laski - Pelikan Nowy Karolew | 2-3 |
Patryk Krakowski (26), Nikodem Zimoch (56), -- Witold Rosiak (17), Mateusz Majerowicz (38), Kamil Bekalarek (65), | |
11:00 Pelikan II Grabów - Olimpia Brzeziny | 2-1 |
Mateusz Kowalski III (43), Filip Wyryma (93), -- Piotr Jasiński (31), | |
15:00 Liskowiak Lisków - LZS Czajków | 2-3 |
Adam Mruk (35), Mateusz Gruszka (54), -- Dawid Łuszczek (20), Emil Kliński (60), Emil Kliński (75), | |
13:00 Pogoń Trębaczów - LKS Godziesze 1966 | 1-0 |
Miłosz Klimek (7), | |
15 kolejka - 01.05.2024 | |
18:00 RKS Radliczyce - Wielkopolanin Siemianice | 4-4 |
Zbigniew Mucha (13), Zbigniew Mucha (20), Przemysław Perskawiec (31), Zbigniew Mucha (33), -- Marcin Olbrych (40), Przemysław Klepacz (65), Filip Poprawa (67), Przemysław Klepacz (71), | |
16 kolejka - 06.04.2024 | |
14:00 Pelikan Nowy Karolew - Prosna Kalisz | 2-2 |
Daniel Dziubek (15), Kamil Bekalarek (67), -- Marcin Korpik (27), Maciej Kobza (55), | |
13:00 Lilia Mikstat - Pelikan II Grabów | 2-0 |
Grzegorz Kuś (75), Adam Chlebowski (95), | |
16:00 Olimpia Brzeziny - Pogoń Trębaczów | 2-1 |
Piotr Jasiński (55), Damian Wieczorek (79), -- Miłosz Klimek (88), | |
16:00 KS Rogaszyce - Masovia Kraszewice | 5-1 |
Marcel Figaszewski (3), Marcel Figaszewski (15), Marcel Figaszewski (45), Marcel Figaszewski (68), Marcel Figaszewski (69), -- Szymon Maciejewski (80), | |
16 kolejka - 07.04.2024 | |
11:00 LKS Godziesze 1966 - RKS Radliczyce | 3-0 |
Bartosz Bińczyk (26), Kacper Strzyż (69), Radosław Stępień I (88), | |
11:00 Wielkopolanin Siemianice - Liskowiak Lisków | 2-2 |
Przemysław Klepacz (44), Przemysław Klepacz (88), -- Adam Zagórski (45), Mateusz Gruszka (54), | |
11:00 LZS Czajków - Victoria Laski | 5-3 |
Rafał Pacyna (27), Emil Kliński (44), Dawid Łuszczek (66), Bartosz Rusak (68), Bartosz Rusak (88), -- Sebastian Panek (12), Mateusz Płóciennik (30), Sebastian Gryglicki (80), | |
17 kolejka - 13.04.2024 | |
14:00 Pelikan II Grabów - KS Rogaszyce | 0-5 |
-- Marcel Figaszewski (18), Kornel Ziemnik (26), Kacper Mądry (54), Marcel Figaszewski (63), Marcel Figaszewski (65), | |
16:00 Victoria Laski - Liskowiak Lisków | 0-0 |
17 kolejka - 14.04.2024 | |
11:00 Pogoń Trębaczów - Lilia Mikstat | 0-3 |
-- Grzegorz Kuś (12), Mateusz Szkudlarski (33), Dawid Werner I (86), | |
15:00 Masovia Kraszewice - Pelikan Nowy Karolew | 1-1 |
Marcin Waliszczak (36), -- Paweł Bartosiak (32), | |
11:00 LKS Godziesze 1966 - Wielkopolanin Siemianice | 8-2 |
Kacper Strzyż (8), Amadeusz Kowalczyk (34), Amadeusz Kowalczyk (45), Mateusz Molek (49), Michał Frontczak (58), Mateusz Molek (84), Adrian Rożek (87), Michał Zdunek (90), -- Przemysław Klepacz (43), Przemysław Klepacz (77), | |
11:00 RKS Radliczyce - Olimpia Brzeziny | 0-2 |
-- Paweł Zmyślony III (53), Rafał Przybył (85), | |
11:00 Prosna Kalisz - LZS Czajków | 1-3 |
Kacper Gieszczyński (89), -- Dawid Łuszczek (8), Dawid Łuszczek (22), Emil Kliński (40), | |
18 kolejka - 20.04.2024 | |
14:00 Lilia Mikstat - RKS Radliczyce | 3-0 |
Walkower, zdekompletowanie drużyny RKS Radliczyce podczas meczu. | |
15:00 Liskowiak Lisków - Prosna Kalisz | 1-0 |
Patryk Tokarek (21), | |
14:00 Pelikan Nowy Karolew - Pelikan II Grabów | 2-1 |
Kamil Bekalarek (53), Kamil Bekalarek (70), -- Kamil Piotrowski (61), | |
16:00 KS Rogaszyce - Pogoń Trębaczów | 7-0 |
Marcel Figaszewski (27), Kornel Ziemnik (42), Marcel Figaszewski (52), Błażej Jarosz (58), Marcel Figaszewski (61), Marcel Figaszewski (69), Marcel Figaszewski (74), | |
16:00 Olimpia Brzeziny - LKS Godziesze 1966 | 3-1 |
Alex Lebioda (11), Alex Lebioda (59), Łukasz Nogaj (62), -- Mateusz Molek (18), | |
18 kolejka - 21.04.2024 | |
11:00 Wielkopolanin Siemianice - Victoria Laski | 3-4 |
Filip Górecki (9), Przemysław Klepacz (43), Przemysław Klepacz (49), -- Sebastian Gryglicki (25), Mateusz Płóciennik (29), Sebastian Gryglicki (83), Sebastian Gryglicki (87), | |
11:00 LZS Czajków - Masovia Kraszewice | 2-4 |
Sebastian Kaszubowski (58), Emil Kliński (81), -- Marcin Zabiegała (10), Marcin Zabiegała (14), Miłosz Pilarczyk (27), Marcin Zabiegała (77), | |
19 kolejka - 27.04.2024 | |
16:00 Olimpia Brzeziny - Wielkopolanin Siemianice | 4-0 |
Alex Lebioda (14), Alex Lebioda (32), Alex Lebioda (39), Alex Lebioda (70), | |
19 kolejka - 28.04.2024 | |
11:00 LKS Godziesze 1966 - Lilia Mikstat | 0-4 |
-- Adrian Hajdasz (26), Mateusz Szkudlarski (45), Szymon Hajdasz (56), Grzegorz Kuś (70), | |
11:00 RKS Radliczyce - KS Rogaszyce | 2-4 |
Zbigniew Mucha (5), Maciej Marcinkowski (51), -- Kornel Ziemnik (4), Marcel Figaszewski (48), Kornel Ziemnik (63), Kacper Mądry (94), | |
11:00 Pogoń Trębaczów - Pelikan Nowy Karolew | 2-1 |
Tomasz Lemiech (24), Krystian Potoniec (34), -- Kamil Bekalarek (59), | |
14:00 Pelikan II Grabów - LZS Czajków | 2-1 |
Jakub Dytfeld (31), Konrad Piaskowski (70), -- Emil Kliński (34), | |
15:00 Masovia Kraszewice - Liskowiak Lisków | 3-1 |
Patryk Krawczyk I (30), Miłosz Pilarczyk (62), Marcin Zabiegała (93), -- Kuba Szprync (23), | |
11:00 Prosna Kalisz - Victoria Laski | 5-1 |
Tomasz Goździewicz (20), Tomasz Goździewicz (58), Maciej Kobza (78), Karol Płotek (81), Maciej Kobza (87), -- Jakub Nowak VIII (84), | |
20 kolejka - 01.05.2024 | |
11:00 Lilia Mikstat - Olimpia Brzeziny | 1-2 |
Adam Chlebowski (91), -- Piotr Jasiński (21), Kamil Werner (87), | |
20 kolejka - 04.05.2024 | |
14:00 Pelikan Nowy Karolew - RKS Radliczyce | 3-2 |
Mateusz Majerowicz (15), Mateusz Majerowicz (34), Mateusz Majerowicz (60), -- Maciej Marcinkowski (45), Patryk Mądrachowski (65), | |
20 kolejka - 05.05.2024 | |
11:00 Wielkopolanin Siemianice - Prosna Kalisz | 1-3 |
Marcin Olbrych (55), -- Mateusz Jarczewski (17), Karol Płotek (67), Karol Płotek (70), | |
16:00 Victoria Laski - Masovia Kraszewice | 2-3 |
Mateusz Płóciennik (78), Jarosław Olek (82), -- Szymon Maciejewski (12), Paweł Lisiecki (58), Marcin Zabiegała (85), | |
17:00 Liskowiak Lisków - Pelikan II Grabów | 2-1 |
Kacper Wojciechowski (23), Adam Zagórski (46), -- Jakub Majtas (36), | |
11:00 LZS Czajków - Pogoń Trębaczów | 2-0 |
Emil Kliński (14), Emil Kliński (72), | |
16:00 KS Rogaszyce - LKS Godziesze 1966 | 4-1 |
Marcel Figaszewski (15), Marcel Figaszewski (19), Marcel Figaszewski (48), Marcel Figaszewski (71), -- Mateusz Molek (73), | |
21 kolejka - 11.05.2024 | |
15:00 Olimpia Brzeziny - KS Rogaszyce | 4-2 |
Łukasz Nogaj (19), Paweł Zmyślony III (22), Paweł Zmyślony III (56), Adrian Kaminik (91), -- Kornel Ziemnik (45), Mateusz Łaszewski (64), | |
16:00 Pelikan II Grabów - Victoria Laski | 0-1 |
-- Daniel Polte (21), | |
16:00 Pogoń Trębaczów - Liskowiak Lisków | 1-1 |
Tomasz Lemiech (87), -- Adam Mruk (4), | |
14:00 Lilia Mikstat - Wielkopolanin Siemianice | 8-0 |
Adam Chlebowski (8), Szymon Hajdasz (10), Szymon Hajdasz (12), Krystian Benuszak (44), Adam Chlebowski (55), Hubert Szymczak IV (67), Mateusz Szkudlarski (71), Adam Chlebowski (73), | |
10:00 RKS Radliczyce - LZS Czajków | 3-2 |
Przemysław Perskawiec (9), Maciej Marcinkowski (30), Zbigniew Mucha (77), -- Emil Kliński (16), Emil Kliński (62), | |
21 kolejka - 12.05.2024 | |
11:00 LKS Godziesze 1966 - Pelikan Nowy Karolew | 5-2 |
Krzysztof Olejnik I (7), Michał Frontczak (20), Michał Frontczak (39), Mateusz Antczak (43), Krystian Kurzawa (93), -- Emil Kuciński (29), Mateusz Majerowicz (79), | |
15:00 Masovia Kraszewice - Prosna Kalisz | 2-1 |
Szymon Maciejewski (51), Marcin Zabiegała (72), -- Karol Płotek (37), | |
22 kolejka - 18.05.2024 | |
16:00 Liskowiak Lisków - RKS Radliczyce | 1-2 |
Adam Mruk (83), -- Patryk Mądrachowski (51), Zbigniew Mucha (93), | |
16:00 Pelikan Nowy Karolew - Olimpia Brzeziny | 4-6 |
Mateusz Majerowicz (16), Mateusz Majerowicz (35), Mateusz Majerowicz (85), Daniel Dziubek (88), -- Piotr Jasiński (11), Paweł Zmyślony III (27), Rafał Przybył (42), Alex Lebioda (53), Paweł Zmyślony III (55), Alex Lebioda (89), | |
17:00 Wielkopolanin Siemianice - Masovia Kraszewice | 1-3 |
15:00 Victoria Laski - Pogoń Trębaczów | 1-2 |
22 kolejka - 19.05.2024 | |
11:00 Prosna Kalisz - Pelikan II Grabów | 5-1 |
11:00 LZS Czajków - LKS Godziesze 1966 | 1-1 |
22 kolejka - 12.06.2024 | |
18:00 KS Rogaszyce - Lilia Mikstat | |
23 kolejka - 24.05.2024 | |
18:30 RKS Radliczyce - Victoria Laski | |
23 kolejka - 25.05.2024 | |
14:00 Lilia Mikstat - Pelikan Nowy Karolew | |
KS Rogaszyce - Wielkopolanin Siemianice | |
16:00 Pelikan II Grabów - Masovia Kraszewice | |
17:00 Pogoń Trębaczów - Prosna Kalisz | |
15:00 LZS Czajków - Olimpia Brzeziny | |
23 kolejka - 26.05.2024 | |
11:00 LKS Godziesze 1966 - Liskowiak Lisków | |
24 kolejka - 02.06.2024 | |
Prosna Kalisz - RKS Radliczyce | |
Wielkopolanin Siemianice - Pelikan II Grabów | |
Liskowiak Lisków - Olimpia Brzeziny | |
Pelikan Nowy Karolew - KS Rogaszyce | |
Masovia Kraszewice - Pogoń Trębaczów | |
LKS Godziesze 1966 - Victoria Laski | |
Lilia Mikstat - LZS Czajków | |
25 kolejka - 09.06.2024 | |
LZS Czajków - KS Rogaszyce | |
Pelikan Nowy Karolew - Wielkopolanin Siemianice | |
Pogoń Trębaczów - Pelikan II Grabów | |
RKS Radliczyce - Masovia Kraszewice | |
Lilia Mikstat - Liskowiak Lisków | |
Olimpia Brzeziny - Victoria Laski | |
LKS Godziesze 1966 - Prosna Kalisz | |
26 kolejka - 16.06.2024 | |
Pelikan II Grabów - RKS Radliczyce | |
Victoria Laski - Lilia Mikstat | |
Liskowiak Lisków - KS Rogaszyce | |
Pelikan Nowy Karolew - LZS Czajków | |
Prosna Kalisz - Olimpia Brzeziny | |
Masovia Kraszewice - LKS Godziesze 1966 | |
Wielkopolanin Siemianice - Pogoń Trębaczów | |
Facebook
Administracja
- Administrator: Maciej Kałużny
- 2002 - 2022 JarderSport.pl - Jarosław Derengowski. Wszelkie prawa zastrzeżone.