Liga Wielkopolska - klasa B grupa 9, sezon 2023/24
Ogółem | Dom | Wyjazd | Bezp. | ||||||||||||||||||
M. | Drużyna | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bz. | Bs. | Z. | R. | P. | Bz. | Bs. | Z. | R. | P. | Bz. | Bs. | P. | Z-R-P | Br. |
1. | Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. | 14 | 34 | 11 | 1 | 2 | 59 | 15 | 6 | 0 | 1 | 39 | 8 | 5 | 1 | 1 | 20 | 7 | |||
2. | Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. | 13 | 30 | 10 | 0 | 3 | 45 | 20 | 6 | 0 | 2 | 32 | 13 | 4 | 0 | 1 | 13 | 7 | |||
3. | LKS Gorzyce Małe Baby | 15 | 30 | 9 | 3 | 3 | 42 | 26 | 6 | 2 | 1 | 31 | 10 | 3 | 1 | 2 | 11 | 16 | |||
4. | CKS Zduny | 15 | 29 | 9 | 2 | 4 | 42 | 19 | 5 | 1 | 1 | 21 | 8 | 4 | 1 | 3 | 21 | 11 | |||
5. | Sokół Chwaliszew | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 35 | 18 | 7 | 0 | 0 | 23 | 5 | 2 | 1 | 4 | 12 | 13 | |||
6. | Błękitni Sparta Kotlin | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 30 | 26 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2 | 4 | 20 | 19 | |||
7. | KS Pogorzela | 16 | 12 | 4 | 0 | 12 | 20 | 49 | 3 | 0 | 4 | 10 | 14 | 1 | 0 | 8 | 10 | 35 | |||
8. | Grom Czeluścin | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 25 | 32 | 2 | 2 | 3 | 19 | 16 | 1 | 0 | 5 | 6 | 16 | |||
9. | GTS Phytopharm Klęka | 13 | 8 | 2 | 2 | 9 | 16 | 53 | 2 | 1 | 4 | 9 | 19 | 0 | 1 | 5 | 7 | 34 | |||
10. | Błysk Daniszyn | 15 | 3 | 1 | 0 | 14 | 13 | 69 | 1 | 0 | 6 | 8 | 25 | 0 | 0 | 8 | 5 | 44 | |||
11. | GKS II Żerków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
GKS II Żerków wycofał się z rozgrywek. Wyniki spotkań tej drużyny zostały anulowane. |
Czołówka strzelców- |
19 - Lis Daniel (LKS Gorzyce Małe Baby), |
12 - Błoch Mikołaj (Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp.), |
9 - Kuciński Adam (CKS Zduny), Yakovenko Mykola (Sokół Chwaliszew), |
8 - Derwich Michał (Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp.), Sobczak Wiktor (Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp.), Styburski Wojciech (Biały Orzeł II Koźmin Wlkp.), Witczak Grzegorz (Biały Orzeł II Koźmin Wlkp.), Wojciechowski Adam (Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp.), |
6 - Głowacki Dawid (LKS Gorzyce Małe Baby), Konieczny Mikołaj (CKS Zduny), Olejniczak Adrian (Biały Orzeł II Koźmin Wlkp.), Poślednik Jakub (Grom Czeluścin), |
5 - Galewski Bartosz (Biały Orzeł II Koźmin Wlkp.), Lewandowski Łukasz (Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp.), Pera Jan (Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp.), Skopyk Anatolii (CKS Zduny), Wojtkowiak Szymon (KS Pogorzela), Wosik Mateusz (Błękitni Sparta Kotlin), Wypyski Mateusz (Błysk Daniszyn), |
więcej |
1 kolejka - 26.08.2023 | |
17:00 KS Pogorzela - Błękitni Sparta Kotlin | 5-2 |
Szymon Rolnik (19), Kacper Woźniak (38), Jakub Lempach (42), Szymon Wojtkowiak (53), Szymon Wojtkowiak (70), -- Łukasz Glinkowski (45), Mateusz Wosik (86), | |
16:00 GTS Phytopharm Klęka - Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. | 1-4 |
Miłosz Bierła (74), -- Łukasz Lewandowski (14), Wiktor Sobczak (66), Mikołaj Błoch (80), Wiktor Sobczak (83), | |
1 kolejka - 27.08.2023 | |
11:00 LKS Gorzyce Małe Baby - CKS Zduny | 2-2 |
Daniel Lis (5), Andrzej Jaworski (75), -- Marcin Stachowiak (77), Adam Kuciński (83), | |
11:00 Sokół Chwaliszew - Błysk Daniszyn | 5-2 |
Mykola Yakovenko (13), Mykola Yakovenko (20), Jakub Majewski (41), Marcin Marcisz (73), Mykola Yakovenko (81), -- Marcin Marcisz (4 samobójcza), Kamil Bajtała (55), | |
1 kolejka | |
GKS II Żerków - Grom Czeluścin | |
GKS II Żerków wycofał się z rozgrywek.Wyniki spotkań tej drużyny zostały anulowane | |
2 kolejka - 03.09.2023 | |
11:00 Błysk Daniszyn - GTS Phytopharm Klęka | 4-1 |
Szymon Kierzkowski (38), Mateusz Wypyski (41), Szymon Przybylak (77), Mateusz Wypyski (80), -- Bartłomiej Ziembiński (20 samobójcza), | |
11:00 CKS Zduny - KS Pogorzela | 4-1 |
Mahsum Elarslan (32), Adam Kuciński (51), Adam Kuciński (53), Mikołaj Konieczny (90), -- Dariusz Brylewski (12), | |
14:00 Grom Czeluścin - LKS Gorzyce Małe Baby | 1-2 |
Tomasz Matera (13 samobójcza), -- Andrzej Jaworski (63), Grzegorz Jurasik (80), | |
11:00 Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. - Sokół Chwaliszew | 3-2 |
Adrian Olejniczak (23), Wojciech Styburski (37), Paweł Bruder (44), -- Paweł Pabich (31), Mykola Yakovenko (90), | |
3 kolejka - 09.09.2023 | |
17:00 KS Pogorzela - Grom Czeluścin | 1-0 |
Jakub Lempach (85), | |
3 kolejka - 10.09.2023 | |
11:00 CKS Zduny - Błękitni Sparta Kotlin | 4-1 |
Mikołaj Konieczny (25), Adam Kuciński (45), Adam Kuciński (52), Norbert Chudzik (60), -- Jakub Pawlaczyk (16), | |
11:00 LKS Gorzyce Małe Baby - Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. | 1-0 |
Daniel Lis (82), | |
16:00 GTS Phytopharm Klęka - Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. | 2-3 |
Oskar Ruszkiewicz (9), Szymon Nowak (83), -- Wojciech Styburski (45), Adrian Olejniczak (58), Paweł Bruder (73), | |
4 kolejka - 16.09.2023 | |
11:00 Sokół Chwaliszew - GTS Phytopharm Klęka | 3-0 |
Walkower. Drużyna GTS Phytopharm Klęka nie stawiła się na zawody | |
4 kolejka - 17.09.2023 | |
11:00 Błysk Daniszyn - LKS Gorzyce Małe Baby | 0-2 |
-- Daniel Lis (14), Krystian Kowalik (72), | |
14:00 Grom Czeluścin - Błękitni Sparta Kotlin | 1-1 |
Dariusz Nowak (36), -- Jakub Pawlaczyk (87), | |
16:00 Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. - KS Pogorzela | 8-1 |
Michał Derwich (6), Wiktor Sobczak (19), Łukasz Lewandowski (22), Mikołaj Błoch (29), Mikołaj Błoch (36), Mikołaj Błoch (73), Olivier Dolata (82), Kacper Mielniczek (87), -- Mateusz Piniewski (71), | |
5 kolejka - 23.09.2023 | |
17:00 KS Pogorzela - Błysk Daniszyn | 3-1 |
Dariusz Brylewski (34), Dawid Stachowiak (87), Oskar Ptak (90), -- Szymon Przybylak (78), | |
5 kolejka - 24.09.2023 | |
11:00 CKS Zduny - Grom Czeluścin | 7-1 |
Adam Kuciński (7), Mikołaj Konieczny (18), Kacper Janeczek (21), Adam Kuciński (30), Adam Adamski (34), Adam Adamski (51), Wiktor Przybylski (56), -- Jakub Poślednik (90), | |
11:00 LKS Gorzyce Małe Baby - Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. | 0-3 |
-- Paweł Bruder (16), Paweł Bruder (87), Bartosz Galewski (93), | |
11:00 Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. - Błękitni Sparta Kotlin | 2-1 |
Michał Derwich (7), Mikołaj Błoch (18), -- Jan Szymkowiak (90), | |
6 kolejka - 30.09.2023 | |
16:00 Sokół Chwaliszew - LKS Gorzyce Małe Baby | 6-0 |
Jakub Majewski (6), Mykola Yakovenko (30), Ivan Kolomiiets (38), Mikołaj Śpitalniak (62), Mykola Yakovenko (66), Ivan Kolomiiets (71), | |
6 kolejka - 01.10.2023 | |
11:00 Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. - CKS Zduny | 2-0 |
Adam Wojciechowski (61), Mikołaj Błoch (72), | |
11:00 Błysk Daniszyn - Błękitni Sparta Kotlin | 1-4 |
Mateusz Wypyski (33), -- Stanisław Szymkowiak (43), Mateusz Wosik (82), Jakub Pawlaczyk (90), Miłosz Maciuszko (91), | |
11:00 Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. - KS Pogorzela | 1-0 |
Wojciech Styburski (70), | |
7 kolejka - 07.10.2023 | |
16:00 KS Pogorzela - Sokół Chwaliszew | 0-5 |
-- Mykola Yakovenko (10), Paweł Pabich (21), Mykola Yakovenko (36), Kacper Kuźnicki (58), Marcin Marcisz (73), | |
15:00 Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. - Błękitni Sparta Kotlin | 1-2 |
Marcin Ratajczyk (28), -- Miłosz Maciuszko (14), Krystian Kierzkowski (90), | |
7 kolejka - 08.10.2023 | |
11:00 LKS Gorzyce Małe Baby - GTS Phytopharm Klęka | 5-0 |
Daniel Lis (21), Daniel Lis (25), Dawid Głowacki (36), Daniel Lis (44), Daniel Lis (70), | |
11:00 CKS Zduny - Błysk Daniszyn | 2-1 |
Mikołaj Konieczny (30), Dariusz Hylewicz (90), -- Mateusz Wypyski (9), | |
14:00 Grom Czeluścin - Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. | 2-5 |
Mateusz Doliński (51), Waldemar Poślednik (62), -- Wiktor Kuliński (17), Adam Wojciechowski (43), Mikołaj Błoch (45), Adam Wojciechowski (63), Łukasz Lewandowski (76), | |
8 kolejka - 14.10.2023 | |
15:00 GTS Phytopharm Klęka - KS Pogorzela | 3-1 |
Patryk Wawrzyniak (21), Oskar Ruszkiewicz (24), Adrian Cukrowski (62), -- Adrian Pasternak (79 samobójcza), | |
8 kolejka - 15.10.2023 | |
11:00 Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. - CKS Zduny | 2-1 |
Adrian Olejniczak (16), Jonasz Juskowiak (43), -- Jędrzej Ciesiak (90), | |
11:00 Błysk Daniszyn - Grom Czeluścin | 2-4 |
Mateusz Wypyski (3), Krystian Grabowski (43), -- Waldemar Poślednik (18), Jakub Poślednik (25), Jakub Poślednik (41), Waldemar Poślednik (87), | |
11:00 Sokół Chwaliszew - Błękitni Sparta Kotlin | 3-1 |
Jakub Majewski (7), Gracjan Guzowski (78), Stanisław Stawiński (87), -- Bogumił Mrugacz (74), | |
9 kolejka - 21.10.2023 | |
15:00 GTS Phytopharm Klęka - Błękitni Sparta Kotlin | 0-6 |
-- Krystian Kierzkowski (3), Mateusz Mazurkiewicz (50), Mateusz Wosik (60), Mateusz Mazurkiewicz (79), Marcin Orszulak (85), Łukasz Glinkowski (88), | |
9 kolejka - 22.10.2023 | |
11:00 CKS Zduny - Sokół Chwaliszew | 3-0 |
Mikołaj Konieczny (35), Jędrzej Ciesiak (58), Maciej Kwieciński (70), | |
11:00 Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. - Błysk Daniszyn | 11-0 |
Mikołaj Błoch (5), Adam Wojciechowski (9), Nikodem Nowacki (22), Michał Derwich (24), Michał Derwich (33), Adam Wojciechowski (35), Michał Derwich (43), Wiktor Sobczak (48), Jan Pera (55), Jan Pera (65), Jan Pera (85), | |
14:00 Grom Czeluścin - Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. | 2-4 |
Arkadiusz Danielczak (42), Jakub Poślednik (75), -- Bartosz Galewski (2), Grzegorz Witczak (11), Grzegorz Witczak (67), Grzegorz Witczak (84), | |
10 kolejka - 28.10.2023 | |
15:00 Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. - Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. | 2-5 |
Mateusz Lis (79), Grzegorz Witczak (82), -- Wiktor Sobczak (10), Adam Wojciechowski (21), Adam Wojciechowski (33), Wiktor Sobczak (53), Wiktor Sobczak (69), | |
15:00 GTS Phytopharm Klęka - CKS Zduny | 0-4 |
-- Mahsum Elarslan (10), Eryk Szymczak (27), Anatolii Skopyk (83), Anatolii Skopyk (90), | |
10 kolejka - 29.10.2023 | |
11:00 LKS Gorzyce Małe Baby - KS Pogorzela | 8-1 |
Daniel Lis (1), Daniel Lis (19), Daniel Lis (25), Kamil Maciejewski (32), Daniel Lis (37), Adrian Radziszewski (51), Adrian Radziszewski (56), Mateusz Spychalski (69), -- Dariusz Brylewski (34), | |
11:00 Sokół Chwaliszew - Grom Czeluścin | 2-1 |
Jakub Majewski (72), Mateusz Maryniak (83), -- Waldemar Poślednik (32), | |
11 kolejka - 05.11.2023 | |
11:00 LKS Gorzyce Małe Baby - Błękitni Sparta Kotlin | 2-2 |
Grzegorz Jurasik (20), Daniel Lis (36), -- Bogumił Mrugacz (14), Bogumił Mrugacz (78), | |
11:00 Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. - Sokół Chwaliszew | 3-1 |
Mikołaj Błoch (53), Filip Hausman (67), Michał Derwich (80), -- Mykola Yakovenko (52), | |
12:00 Grom Czeluścin - GTS Phytopharm Klęka | 4-4 |
Jakub Poślednik (32), Mateusz Wiatrowski (70), Jakub Poślednik (84), Dennis Poślednik (90), -- Maciej Fiedler (31), Miłosz Bierła (52), Miłosz Bierła (67), Robert Szymczak (74), | |
11 kolejka - 12.11.2023 | |
14:00 Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. - Błysk Daniszyn | 10-0 |
Adrian Olejniczak (9), Wojciech Styburski (11), Wojciech Styburski (21), Grzegorz Witczak (23), Wojciech Styburski (28), Bartosz Galewski (35), Marcin Ratajczyk (64), Adrian Olejniczak (69), Cyprian Panek (86), Bartosz Galewski (89), | |
12 kolejka - 07.04.2024 | |
15:00 Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. - GTS Phytopharm Klęka | 11-1 |
Alan Matuszak (3), Łukasz Lewandowski (5), Michał Derwich (16), Michał Derwich (19), Mikołaj Błoch (37), Olivier Dolata (52), Mikołaj Błoch (65), Wiktor Sobczak (68), Kamil Malczyk (70), Łukasz Lewandowski (79), Jan Pera (84), -- Dawid Kropski (7), | |
10:00 Błękitni Sparta Kotlin - KS Pogorzela | 2-0 |
Łukasz Glinkowski (42), Kacper Florczak (90), | |
11:00 Błysk Daniszyn - Sokół Chwaliszew | 0-2 |
-- Mateusz Maryniak (85), Mateusz Maryniak (86), | |
11:00 CKS Zduny - LKS Gorzyce Małe Baby | 1-1 |
Radosław Kołodziej (65), -- Grzegorz Jurasik (90), | |
13 kolejka - 13.04.2024 | |
16:00 KS Pogorzela - CKS Zduny | 0-2 |
-- Adam Kuciński (17), Adam Kuciński (32), | |
17:00 GTS Phytopharm Klęka - Błysk Daniszyn | 2-0 |
Michał Bogusz (68), Norbert Parus (70), | |
16:00 Sokół Chwaliszew - Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. | 2-1 |
Adrian Sikora (10), Gracjan Guzowski (88), -- Wojciech Styburski (20), | |
13 kolejka - 14.04.2024 | |
11:00 LKS Gorzyce Małe Baby - Grom Czeluścin | 3-0 |
Daniel Lis (59), Dawid Głowacki (71), Dawid Głowacki (84), | |
14 kolejka - 21.04.2024 | |
14:00 Błękitni Sparta Kotlin - CKS Zduny | 2-6 |
Kacper Sradomski (29), Stanisław Szymkowiak (45), -- Anatolii Skopyk (18), Radosław Kołodziej (25), Anatolii Skopyk (26), Anatolii Skopyk (36), Radosław Kołodziej (56), Mikołaj Konieczny (73), | |
13:00 Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. - GTS Phytopharm Klęka | 7-1 |
Antoni Maciejewski (16), Antoni Maciejewski (28), Artur Błażejczak (37), Antoni Maciejewski (42), Grzegorz Witczak (61), Grzegorz Witczak (68), Marcel Kamiński (78), -- Dawid Kropski (19), | |
11:00 Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. - LKS Gorzyce Małe Baby | 2-4 |
Adam Wojciechowski (12), Wiktor Kuliński (56), -- Daniel Lis (23), Dominik Walczak (37 samobójcza), Grzegorz Jurasik (61), Daniel Lis (74), | |
12:30 Grom Czeluścin - KS Pogorzela | 6-0 |
Maciej Norman (36), Maciej Norman (44), Dennis Poślednik (50), Mateusz Wiatrowski (62), Dominik Klemczak (66), Piotr Majchrzak (70), | |
15 kolejka - 27.04.2024 | |
16:00 KS Pogorzela - Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. | 0-2 |
-- Filip Kwiecień (40), Kacper Mielniczek (77), | |
10:00 GTS Phytopharm Klęka - Sokół Chwaliszew | 1-1 |
Patryk Wawrzyniak (36), -- Przemysław Skowroński (72), | |
15 kolejka - 28.04.2024 | |
12:00 Błękitni Sparta Kotlin - Grom Czeluścin | 1-0 |
Maciej Frąckowiak (86 samobójcza), | |
11:00 LKS Gorzyce Małe Baby - Błysk Daniszyn | 7-1 |
Albert Szymczak (6 samobójcza), Dmytro Sydorchuk (66), Dawid Głowacki (77), Dmytro Sydorchuk (81), Adrian Radziszewski (83), Dmytro Sydorchuk (87), Dawid Głowacki (88), -- Piotr Niśkiewicz (61), | |
16 kolejka - 01.05.2024 | |
16:00 Błękitni Sparta Kotlin - Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. | 1-1 |
Mateusz Wosik (18), -- Mikołaj Błoch (85), | |
16 kolejka - 05.05.2024 | |
16:00 Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. - LKS Gorzyce Małe Baby | 6-2 |
Antoni Maciejewski (1), Marcin Ratajczyk (19), Kamil Rój (22), Bartosz Galewski (36), Kamil Rój (52), Adrian Olejniczak (86), -- Daniel Lis (11), Daniel Lis (24), | |
11:00 Błysk Daniszyn - KS Pogorzela | 1-6 |
Kamil Koczura (44), -- Szymon Wojtkowiak (28), Adam Majchrzak (39), Mikołaj Woźniak (47), Szymon Wojtkowiak (67), Mateusz Masztalerz (72), Mateusz Masztalerz (86), | |
12:30 Grom Czeluścin - CKS Zduny | 3-0 |
Walkower. Gra nieuprawnionego zawodnika w zespole CKS Zduny. | |
17 kolejka - 11.05.2024 | |
16:00 KS Pogorzela - Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. | 1-2 |
Szymon Wojtkowiak (8), -- Grzegorz Witczak (25), Wojciech Styburski (78), | |
17 kolejka - 12.05.2024 | |
11:00 CKS Zduny - Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. | 0-3 |
-- Alan Matuszak (3), Jan Pera (26), Olivier Dolata (90), | |
12:00 Błękitni Sparta Kotlin - Błysk Daniszyn | 4-0 |
Grzegorz Rebelka (4), Mateusz Wosik (15), Grzegorz Rebelka (63), Mateusz Mazurkiewicz (82), | |
11:00 LKS Gorzyce Małe Baby - Sokół Chwaliszew | 3-1 |
Daniel Lis (29), Daniel Lis (49), Dawid Głowacki (67), -- Gracjan Guzowski (36), | |
18 kolejka - 18.05.2024 | |
16:00 Sokół Chwaliszew - KS Pogorzela | 2-0 |
18 kolejka - 19.05.2024 | |
16:00 Błękitni Sparta Kotlin - Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. | |
15:00 GTS Phytopharm Klęka - LKS Gorzyce Małe Baby | |
11:00 Błysk Daniszyn - CKS Zduny | 0-6 |
14:00 Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. - Grom Czeluścin | |
19 kolejka - 25.05.2024 | |
Grom Czeluścin - Błysk Daniszyn | |
CKS Zduny - Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. | |
Błękitni Sparta Kotlin - Sokół Chwaliszew | |
KS Pogorzela - GTS Phytopharm Klęka | |
20 kolejka - 01.06.2024 | |
Błękitni Sparta Kotlin - GTS Phytopharm Klęka | |
Sokół Chwaliszew - CKS Zduny | |
Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. - Grom Czeluścin | |
Błysk Daniszyn - Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. | |
21 kolejka - 08.06.2024 | |
Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. - Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. | |
Grom Czeluścin - Sokół Chwaliszew | |
CKS Zduny - GTS Phytopharm Klęka | |
KS Pogorzela - LKS Gorzyce Małe Baby | |
22 kolejka - 15.06.2024 | |
Błękitni Sparta Kotlin - LKS Gorzyce Małe Baby | |
Błysk Daniszyn - Biały Orzeł II Koźmin Wlkp. | |
GTS Phytopharm Klęka - Grom Czeluścin | |
Sokół Chwaliszew - Ostrovia 1909 II Ostrów Wlkp. | |
Facebook
Administracja
- Administrator: Jarosław Fengler
- 2002 - 2022 JarderSport.pl - Jarosław Derengowski. Wszelkie prawa zastrzeżone.