Puchar Polski OZPN Leszno, sezon 2023/24
I Runda | |||
09.08.2023 | 18:30 | Korona II Wilkowice - Polonia 1912 Leszno II Dąb Zaborowo | 0-5 |
11.08.2023 | 18:30 | KS Pogorzela - Rydzyniak II Rydzyna | 2-1 |
12.08.2023 | 16:00 | Sporting Przemęt - Juna-Trans Stare Oborzyska | 1-1 karne 4-5 |
12.08.2023 | 16:00 | Piast Nowy Belęcin - Zjednoczeni Pudliszki | 5-3 |
13.08.2023 | 16:00 | Sokół-Orkan Chobienice - Rywal-Ewmar Kurza Góra | 9-1 |
13.08.2023 | 13:00 | Tęcza Tuchorza - Gwiazda Siedlec | 2-2 karne 4-5 |
13.08.2023 | 15:30 | LZS Pakosław - Kormoran Święciechowa | 2-6 |
13.08.2023 | 11:00 | LZS Pomocno - GKS Krzemieniewo | 0-5 |
13.08.2023 | 14:00 | GKS Włoszakowice - Dąb Boguszyn | 3-0 |
13.08.2023 | 15:00 | KS Apol Term-Pir Spławie - Sokół Wroniawy | 4-0 |
13.08.2023 | 17:00 | Grom Wolsztyn Jun - Czantoria Gościeszyn | 4-3 |
13.08.2023 | 12:30 | Sokół Włoszakowice - Grom Czacz | 3-0 |
16.08.2023 | 18:00 | PKS Racot II Turew - Obra 1912 II Kościan | 2-3 |
II Runda | |||
19.08.2023 | 17:00 | GKS Krzemieniewo - Tęcza-Osa Osieczna | 1-2 |
19.08.2023 | 18:00 | KS Pogorzela - Polonia 1912 Leszno II Dąb Zaborowo | 1-7 |
19.08.2023 | 15:30 | Kormoran Święciechowa - Piast Nowy Belęcin | 1-5 |
20.08.2023 | 11:00 | KS Apol Term-Pir Spławie - Juna-Trans Stare Oborzyska | 3-1 |
20.08.2023 | 17:00 | GKS Włoszakowice - Gwiazda Siedlec | 4-1 |
20.08.2023 | 13:30 | Sokół Włoszakowice - Sokół-Orkan Chobienice | 2-5 |
23.08.2023 | 17:00 | Grom Wolsztyn Jun - Obra 1912 II Kościan | 2-14 |
III Runda | |||
12.09.2023 | 17:00 | Rydzyniak Rydzyna - Grom Wolsztyn | 2-5 |
13.09.2023 | 17:00 | Piast Nowy Belęcin - Sparta Miejska Górka | 5-1 |
13.09.2023 | 17:00 | GKS Włoszakowice - Wisła Borek Wlkp. | 2-2 karne 4-2 |
13.09.2023 | 17:00 | PKS Racot - Dąbroczanka Pępowo | 1-1 karne 4-2 |
13.09.2023 | 17:00 | Promień Krzywiń - Helios Bucz | 7-0 |
13.09.2023 | 17:00 | Korona Wilkowice - Brenewia Wijewo | 6-2 |
13.09.2023 | 19:00 | Obra 1912 II Kościan - Ruch Bojanowo | 3-2 |
13.09.2023 | 17:00 | Orkan Chorzemin - Piast Poniec | 5-0 |
13.09.2023 | 17:15 | Sokół Chwałkowo - Rawia Rawicz | 1-4 |
13.09.2023 | 17:00 | Orla Jutrosin - Kania Gostyń | 2-1 |
13.09.2023 | 17:00 | Sokół-Orkan Chobienice - Sokół Kaszczor | 6-1 |
13.09.2023 | 17:00 | Tęcza-Osa Osieczna - Awdaniec Pakosław | 6-0 |
13.09.2023 | 17:00 | Dąb Kębłowo - Pinsel-Peter Krobianka Krobia | 2-2 karne 2-3 |
13.09.2023 | 17:00 | Polonia 1912 Leszno II Dąb Zaborowo - Helios Czempiń | 5-2 |
13.09.2023 | 17:00 | Sarnowianka Sarnowa - MTS Pawłowice | 0-3 |
Walkower. Gospodarze nie stawili się na zawody | |||
20.09.2023 | 17:00 | KS Apol Term-Pir Spławie - Pogoń Śmigiel | 1-1 karne 2-4 |
IV Runda | |||
27.09.2023 | 16:30 | Piast Nowy Belęcin - Tęcza-Osa Osieczna | 3-0 |
27.09.2023 | 19:00 | Obra 1912 II Kościan - Orla Jutrosin | 0-6 |
27.09.2023 | 16:30 | Orkan Chorzemin - Rawia Rawicz | 2-4 |
27.09.2023 | 16:30 | Grom Wolsztyn - Pinsel-Peter Krobianka Krobia | 0-4 |
27.09.2023 | 16:30 | Polonia 1912 Leszno II Dąb Zaborowo - Korona Wilkowice | 3-1 |
27.09.2023 | 16:30 | Promień Krzywiń - PKS Racot | 1-1 karne 4-1 |
27.09.2023 | 16:30 | Sokół-Orkan Chobienice - GKS Włoszakowice | 5-1 |
27.09.2023 | 16:30 | Pogoń Śmigiel - MTS Pawłowice | 1-2 |
Ćwierćfinał | |||
11.10.2023 | 16:00 | Piast Nowy Belęcin - Promień Krzywiń | 1-3 |
11.10.2023 | 16:00 | Sokół-Orkan Chobienice - Polonia 1912 Leszno II Dąb Zaborowo | 1-2 |
11.10.2023 | 16:00 | Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Rawia Rawicz | 3-1 |
11.10.2023 | 16:00 | MTS Pawłowice - Orla Jutrosin | 2-1 |
Półfinał | |||
25.10.2023 | 15:30 | Polonia 1912 Leszno II Dąb Zaborowo - Promień Krzywiń | 1-0 |
25.10.2023 | 15:30 | MTS Pawłowice - Pinsel-Peter Krobianka Krobia | 1-4 |
Finał | |||
11.11.2023 | 13:00 | Polonia 1912 Leszno II Dąb Zaborowo - Pinsel-Peter Krobianka Krobia | 0-1 |
Facebook
Administracja
- Administrator: Mariusz Kruchowski
- 2002 - 2022 JarderSport.pl - Jarosław Derengowski. Wszelkie prawa zastrzeżone.